Dopis k sv. Valentýnovi :-)

Dej mi jeste sanci lásko.

Celou tu dobu na tebe stále myslím. Jiz mnohokrát jsem se pokusil zapomenout abych netrápil své srdce ale to proste nejde. Stále se mi v myslenkách vybavuje tvuj milý úsmev krásné modré oci jak dve perly vlozené do nejhezcího obrazu na svete. Tak rád bych hladil tvé hebké vonavé vlasy nebo pozoroval pri chuzi tvé zvolna naslapující nohy celou tu dokonalou souhru vsech svalu na tvém nádherném tele. Kazdou noc kdyz usínám sním o tom jak mi svým hláskem septás do ucha své okouzlující vety. Doufám ze ani tys na me nezapomnela proto prosím te lásko dej mi jeste sanci.

Vzpomínám si jako by to bylo vcera kdyz jsme se poprvé potkali lépe receno srazili. S odstupem casu pripoustím ze jsi mela prednost zprava a navíc jsi jela po hlavní ale v té dobe mi to nedoslo jelikoz jsem byl opilý. Asi chápu ze jsi byla nastvaná kdyz jsem te za to pokutoval nutil uhradit skodu a navíc nechal zavrít do vezení. Ale pochop ze já séf místní policie nenechám vinu na sobe. V ocích ti byla videt nejistota kdyz jsem te posléze místo do cely vzal k sobe domu aby sis trest odpracovala ...

Ted jiz chápu ze te to kazdodenní uklízení varení praní vytírání spravování a ostatní práce nebavily. Chápu i to ze ti vadilo moje smírování poprípade filmování kdyz ses sprchovala. Urcite jsi poznala ten zlom kdyz jsem se do tebe zamiloval. Jezdili jsme spolu na výlety do prírody. Je pravda ze jsi byla zpocátku svázaná v prívesu ale posléze jsem te bral i k sobe do auta do kufru. Omlouvám se ti za to ze jsem te nutil koupat nahou a nadrzene pozoroval tvé telo. Pamatujes jak jednou v lednu ses dostala pod led mimo díry co sis vykopala a já ti tenkrát zachranoval zivot? Uznávám ze ta rána krumpácem byla prehnaná ale za ten úraz jsem ti pripravil prece krásné romantické odpoledne. Vybavujes si tu nasí spolecnou veceri pri svíckách? Kdybych mohl vrátit cas uz bych na tobe nesetril a ty svícky i zapálil. Nikdy v zivote nezapomenu kdyz jsi dojedla svuj chleba s máslem jak jsem te zacal nezne svádet.

Chápu ze se ti nelíbilo kdyz jsem te pri tom privázal k posteli a dal roubík do pusy. Byla jsi tak rozpálená ze jsem te z dobré vule zakopal po zbytek noci do snehu. Kdo vsak mohl tenkrát vedet ze bude taková chumelenice a já te budu hledat celé tri dny? Ale i tento skutek jsem si preci odcinil kdyz jsem te odvázal od tvé boudy a tys mela na celý den volný výbeh po celé zahrade. Priznávám ze nebylo fér do plotu poustet tak vysoké napetí. Kdyz nebudu pocítat ten týden cos byla v bezvedomí i ty musís uznat zes se mnou mela pestrý zivot.

Dodnes jsem nepochopil proc jsi me tedy kdyz jsem byl ve sluzbe a spal sla udat. Verím ze je ti to nyní líto a chtela bys to vzít zpet. Ackoliv vím ze jsi jiz vdaná za to vlivný politický zvíre které prachsproste zneuzívá své postavení a ze me udelalo absolutního zebráka z ulice stále doufám ze se vrátís. Dírou v plote jsem videl ten vás barák bazén i auta ale pochop ze peníze a moc nejsou vsechno. Opravdové city se totiz nedají zaplatit.

No tak prosím te dej mi jeste sanci lásko.