Internet Explorer 6

Předmět: Nový řetěz štěstí ..... :-)

Už jsi si stáhnul Internet Explorer 6 ? Jestli ne, tak tak učin a pošli tuto zprávu svým dalším pěti známým, nebot nestane-li se tak do 5 peti dnu potkají tě hrozné věci. Učiníš-li tak neprodleně, nic se ti nestane a navíc poznáš blahodárné účinky nového Exploreru. Johnátan Wlezley tak neučinil a při práci s počítačem usnul, padla mu hlava na klávesníci a roztrhl si obočí o klávesu backspace. Krev, která mu vytekla do klávesníce způsobila zkrat, spálila klávesnici a následný elektrický impuls vyvolaný zkratem mu zničil základní desku, přičemž došlok vznícení nehořlavé odhlučňovací hmoty uvnitř počítače. Jeho manželka, kdyz to videla neváhala a v nastálé panice uhasila požár vodním hasícím přístrojem, čímž došlo k dalšímu zkratu v elektrickém obvodu napájecí soustavy a zkrat způsobil zničení pametí (384 MB), HDD (40,2 GB) a Procesoru (ATHLON 1,2GB). Kdyz to Johnátan uviděl, popadl v návalu vzteku prázdný hasící prístroj a mrštil jím po své ženě. Prázdná tlaková nádoba udeřila ženu do spánku tak nešťastně, že byla na místě mrtvá. Nádoba navíc prolétla oknem ven, kde dopadla na čelní sklo projíždějícího automobilu. Řidić automobilu byl starší muž a z leknutí dostal infarkt. Neovládané vozidlo přejelo právě přebíhajícího psa novofunlandského a vřítilo se na autobusovou zastávku, kde zabilo 17 lidí a porazilo sloup veřejného osvětlení. Ve vozidle zahynuly 3 prostitutky, které muz vezl na narozeninovou párty svého prítele.

Poražený sloup veřejného osvětlení dopadl na práve projíždející autobus městské hromadné dopravy, zabil řidiče a 12 cestujících, kteří v té době stáli v prední části autobusu. Autobus setrvačností dojel az na most, kde prorazil zábradlí a zřítil se na pod mostem probíhající 6-ti proudovou dálnici, kde způsobil řetězovou havárii 134 vozu. Celkem zde zahynulo 74 lidí, 108 bylo zraněno těžce a 2 lehce. Kdyz se to dozvědeli příbuzní obetí, další 4 lidé zemřeli na infarkt. Muž, který to vše způsobil, si zrovna den předtím vzal hypotéku na dům ve výši $ 500 000 a zadlužil se na celý zivot. Ve chvíli kdy došlo k oné nehodě s pocítacem se zrovna chystal zmácknout klávesu enter k převedení této sumy na stavební firmu, která měla realizovat stavbu jeho domu. Protože však zrovna usnul, přitom jak mu nejdříve padl ruka došlo k přepsání císla účtu na účet Billa Gatese a ve chvíli, kdy mu padla hlava došlo k stisknutí klávesy enter, takže Johnátan pžišel i o všechny peníze.

Když už přemýšlel nad možností vzít si holý zivot napadla ho spásná myšlenka. Napadlo ho znovu si přečíst dopis od svého prítele, který dostal před pěti dny. Okamžitě si stáhnul Explorer a poslal dopis svým dalším pěti známým. V tu chvíli si uvědomil, že si nesundal svou virtuální prilbu.

Okamžitě tak učinil a najednou se před ním rozlilo jasné světlo v jejich domě a před sebou uviděl rozesmátou tvář své manzelky. Běžel rychle k oknu a podíval se ven. V poklidu tam postávalo 17 zdravých lidí. Zapřísáhnul se, že už nikdy neporuší řetěz a že už nikdy nebude hrát virtuální hororové hry.

Tento řetěz nesmí být přerušen, neboť bude-li přerušen tak tě Bill Gates nakope do ...